Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EF-BX230PWEGWW tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Wit
Artikelnummer
EF-BX230PWEGWW
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | EF-BX230PWEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806097850342 |
| Merk | Samsung |
| Availability | N |

Twee manieren om neer te zetten. Twee keer zoveel veelzijdigheid.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.

Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
Twee manieren om neer te zetten. Twee keer zoveel veelzijdigheid.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.
Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
Of je nu in landschapsmodus je favoriete programma's bekijkt of in portretmodus aan een productieve dag hebt: de Book Cover past je tablet altijd aan jouw behoeften aan. Ingebouwde magneten maken hem makkelijk op te vouwen tot een handige standaard met twee verschillende kijkhoeken.
Stevig van buiten, beschermd van binnen
Neem je tablet met een gerust hart mee, wetende dat hij beschermd is door een stevige cover die beschadigingen eraan voorkomt. De cover biedt bescherming tegen stootjes en onvoorziene krassen - zo krijgt je tablet de zorg en bescherming die hij verdient.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A11+ |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Wit |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 173,3 mm |
| Diepte | 12,7 mm |
| Hoogte | 260,3 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoofdkleur van product | Wit |
| Verpakkingsinhoud | Book cover, Leaflet |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | Book cover, Leaflet |