Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
ROLINE Monitor Kabel met ferrietkernen + DDC, HD15M/M 20 m
Artikelnummer
11.04.5670
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | 11.04.5670 |
|---|---|
| EAN | 7611990192267 |
| Merk | Roline |
| Availability | N |
- Hoogwaardige kabel voor het aansluiten van een monitor aan een grafische kaart.
- Met aan beiden kanten van de kabel een ferrietkern en DDC funktie
- Alle 15 pins volledig bezet
- Dubbel afgeschermde kabel (gevlochten en folie afscherming)
- Met handschroeven
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ferrietkraal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Snoerlengte | 20 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 1,53 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 1,53 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |