Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal VX25 8770 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3335950
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3335950 |
|---|---|
| EAN | 4028177953475 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal VX25. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 17000 W. Input vermogen: 8770 W, Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 808 mm, Diepte: 608 mm, Hoogte: 2238 mm. Gewicht verpakking: 285 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 17000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geluidsniveau | 75,5 dB |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 8770 W |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 13,5 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 43 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 808 mm |
| Diepte | 608 mm |
| Hoogte | 2238 mm |
| Gewicht | 252 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 285 kg |