Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3336480 14430 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3336450
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3336480, Grijs, Staal, 26000 W, 78 dB, 14430 W, 400 / 460 V
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3336450 |
|---|---|
| EAN | 4028177817456 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3336480. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 26000 W. Input vermogen: 14430 W, Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 760 mm, Diepte: 1515 mm, Hoogte: 1265 mm. Gewicht verpakking: 350 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 26000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 14430 W |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 24,5 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 43 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 760 mm |
| Diepte | 1515 mm |
| Hoogte | 1265 mm |
| Gewicht | 298 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 350 kg |