Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3329544 1750 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3329544
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3329544, Grijs, Staal, 2570 W, 1750 W, 400 / 460 V, 50 / 60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3329544 |
|---|---|
| EAN | 4028177389489 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3329544. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 2570 W. Input vermogen: 1750 W, Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 405 mm, Diepte: 388 mm, Hoogte: 1650 mm. Gewicht verpakking: 96 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 2570 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 1750 W |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 7,6 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 388 mm |
| Hoogte | 1650 mm |
| Gewicht | 90 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 96 kg |