Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3319610 1070 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3319610
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3319610, Grijs, 1300 W, 1070 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 5,6 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3319610 |
|---|---|
| EAN | 4028177351165 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3319610. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 1300 W. Input vermogen: 1070 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 600 mm, Diepte: 455 mm, Hoogte: 400 mm. Gewicht verpakking: 56 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1300 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 1070 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 5,6 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 43 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Gewicht | 51 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 56 kg |