Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3313610 500 W Zwart
Artikelnummer
3313610
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3313610, Zwart, Staal, 7900 W, 500 W, 90 - 264 V, 50 / 60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3313610 |
|---|---|
| EAN | 4028177973251 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3313610. Kleur behuizing: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 7900 W. Input vermogen: 500 W, Ingangsspanning: 90 - 264 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 110 mm, Diepte: 756 mm, Hoogte: 1866,5 mm. Gewicht verpakking: 102,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Zwart |
| Koel capaciteit in watt (max) | 7900 W |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 500 W |
| Ingangsspanning | 90 - 264 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 756 mm |
| Hoogte | 1866,5 mm |
| Gewicht | 92,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 102,5 kg |