Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3313460 Grijs
Artikelnummer
3313460
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3313460, Grijs, Staal, 35000 W, 68 dB, 380 - 480 V, 50 / 60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3313460 |
|---|---|
| EAN | 4028177953970 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3313460. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 35000 W. Ingangsspanning: 380 - 480 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 31,6 A. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 600 mm, Diepte: 1000 mm, Hoogte: 2000 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 35000 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Geluidsniveau | 68 dB |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 380 - 480 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 31,6 A |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Kenmerken | |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 2000 mm |