Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3313420 Grijs
Artikelnummer
3313420
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3313420, Grijs, Staal, 12000 W, 380 - 480 V, 50 / 60 Hz, 7,5 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3313420 |
|---|---|
| EAN | 4028177953840 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3313420. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 12000 W. Ingangsspanning: 380 - 480 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 7,5 A. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 300 mm, Diepte: 1200 mm, Hoogte: 2000 mm. Gewicht verpakking: 224 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 12000 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 380 - 480 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 7,5 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 1200 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Gewicht | 213 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 224 kg |