Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3312810 1050 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3312810
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3312810, Grijs, Staal, 3000 W, 1050 W, 110 - 480 V, 50 / 60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3312810 |
|---|---|
| EAN | 4028177944558 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3312810. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 3000 W. Input vermogen: 1050 W, Ingangsspanning: 110 - 480 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 450 mm, Diepte: 294 mm, Hoogte: 1600 mm. Gewicht verpakking: 74,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 3000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 1050 W |
| Ingangsspanning | 110 - 480 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 294 mm |
| Hoogte | 1600 mm |
| Gewicht | 69 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 74,5 kg |