Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3311380 Wit
Artikelnummer
3311380
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3311380 |
|---|---|
| EAN | 4028177811683 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3311380. Kleur behuizing: Wit, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 35000 W. Ingangsspanning: 400 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Staal, Kleur van het product: Wit. Breedte: 3048 mm, Diepte: 1100 mm, Hoogte: 1270 mm. Gewicht verpakking: 290 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Wit |
| Koel capaciteit in watt (max) | 35000 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 400 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 3048 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 1270 mm |
| Gewicht | 235 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 290 kg |