Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3310740 2080 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3310740
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3310740, Grijs, 2750 W, 2080 W, 400 / 460 V, 50 / 60 Hz, 3,7 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3310740 |
|---|---|
| EAN | 4028177559820 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3310740. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 2750 W. Input vermogen: 2080 W, Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 73 kg. Gewicht verpakking: 77 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 2750 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 2080 W |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 3,7 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 54 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 73 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 77 kg |