Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3307740 1125 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3307740
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3307740, Grijs, 1650 W, 1125 W, 400 / 460 V, 50 / 60 Hz, 2,7 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3307740 |
|---|---|
| EAN | 4028177559462 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3307740. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 1650 W. Input vermogen: 1125 W, Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 60 kg. Gewicht verpakking: 66 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1650 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 1125 W |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 2,7 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 55 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 60 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 66 kg |