Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3307700 1300 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3307700
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3307700, Grijs, 1550 W, 1300 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 6,9 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3307700 |
|---|---|
| EAN | 4028177559448 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3307700. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 1550 W. Input vermogen: 1300 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 67,5 kg. Gewicht verpakking: 71 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1550 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 1300 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 6,9 A |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 67,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 71 kg |