Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3248000 Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3248000
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3248000, Grijs, 66000 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 0,4 A, Roestvrijstaal
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3248000 |
|---|---|
| EAN | 4028177039247 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3248000. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 66000 W. Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 0,4 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 595 mm, Diepte: 440 mm, Hoogte: 362 mm. Gewicht verpakking: 27 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 66000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,4 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 55 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 362 mm |
| Gewicht | 25 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 27 kg |