Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3216480 Grijs 0,1388888889 l/s Ingebouwd display
Artikelnummer
3216480
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3216480, Grijs, 7000 W, 0,1388888889 l/s, 1 °C, 400 / 480 V, 50 / 60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3216480 |
|---|---|
| EAN | 4028177458642 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3216480. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 7000 W, Luchtstroom: 0,1388888889 l/s. Ingangsspanning: 400 / 480 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 1,2 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 450 mm, Diepte: 300 mm, Hoogte: 1800 mm. Gewicht verpakking: 90 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Luchtstroom | 0,1388888889 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 7000 W |
| Minimum input water temperatuur | 1 °C |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 400 / 480 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 1,2 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Gewicht | 80 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 90 kg |