Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3215700 104 W Grijs 0,1111111111 l/s Ingebouwd display
Artikelnummer
3215700
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3215700, Grijs, 1200 W, 0,1111111111 l/s, 1 °C, 104 W, 230 V
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3215700 |
|---|---|
| EAN | 4028177806405 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3215700. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 1200 W, Luchtstroom: 0,1111111111 l/s. Input vermogen: 104 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 215 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 982 mm. Gewicht verpakking: 14 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Luchtstroom | 0,1111111111 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1200 W |
| Minimum input water temperatuur | 1 °C |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 104 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,47 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 982 mm |
| Gewicht | 14 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 14 kg |