Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3214700 34 W Grijs 0,1111111111 l/s Ingebouwd display
Artikelnummer
3214700
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3214700, Grijs, 650 W, 0,1111111111 l/s, 1 °C, 34 W, 230 V
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3214700 |
|---|---|
| EAN | 4028177806399 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3214700. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 650 W, Luchtstroom: 0,1111111111 l/s. Input vermogen: 34 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 220 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 526 mm. Gewicht verpakking: 6,86 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Luchtstroom | 0,1111111111 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 650 W |
| Minimum input water temperatuur | 1 °C |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 34 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,14 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 526 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 6,86 kg |