Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3210500 120 W Grijs 0,1111111111 l/s Ingebouwd display
Artikelnummer
3210500
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3210500, Grijs, 4000 W, 0,1111111111 l/s, 1 °C, 120 W, 230 V
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3210500 |
|---|---|
| EAN | 4028177429963 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3210500. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 4000 W, Luchtstroom: 0,1111111111 l/s. Input vermogen: 120 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 597 mm, Diepte: 475 mm, Hoogte: 417 mm. Gewicht verpakking: 36 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Luchtstroom | 0,1111111111 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 4000 W |
| Minimum input water temperatuur | 1 °C |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 120 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,5 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Hoogte | 417 mm |
| Gewicht | 34,2 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 36 kg |