Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3180800 490 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3180800
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3180800, Grijs, 780 W, 490 W, 110 - 240 V, 50 / 60 Hz, Roestvrijstaal
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3180800 |
|---|---|
| EAN | 4028177966833 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3180800. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 780 W. Input vermogen: 490 W, Ingangsspanning: 110 - 240 V, Frequentie: 50 / 60 Hz. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 300 mm, Diepte: 250 mm, Hoogte: 570 mm. Gewicht verpakking: 16,9 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 780 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 490 W |
| Ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Hoogte | 570 mm |
| Gewicht | 16,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 16,9 kg |