Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3127100 Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3127100
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3127100, Grijs, 30000 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 0,68 A, Roestvrijstaal
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3127100 |
|---|---|
| EAN | 4028177388963 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3127100. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 30000 W. Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 0,68 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 400 mm, Diepte: 205 mm, Hoogte: 950 mm. Gewicht verpakking: 19,4 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 30000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,68 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 55 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Gewicht | 18,4 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 19,4 kg |