Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal SK 3126100 Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3126100
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal SK 3126100, Grijs, 17500 W, 230 V, 50 / 60 Hz, 0,26 A, Roestvrijstaal
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3126100 |
|---|---|
| EAN | 4028177388956 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal SK 3126100. Kleur behuizing: Grijs, Koel capaciteit in watt (max): 17500 W. Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 0,26 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 280 mm, Diepte: 150 mm, Hoogte: 550 mm. Gewicht verpakking: 9,37 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 17500 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 0,26 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Gewicht | 8,9 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 9,37 kg |