Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3386.640 rackkoelingsapparaat Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3386640
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3386.640, Grijs, Staal, 3300 W, 400 / 460 V, 50 / 60 Hz, 3,4 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3386640 |
|---|---|
| EAN | 4028177380226 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3386.640. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 3300 W. Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 3,4 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 796 mm, Diepte: 580 mm, Hoogte: 470 mm. Gewicht verpakking: 88 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 3300 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 3,4 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 796 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 470 mm |
| Gewicht | 74,1 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 88 kg |