Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3384.600 rackkoelingsapparaat Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3384600
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3384600 |
|---|---|
| EAN | 4028177380134 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3384.600. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 1750 W. Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 6,4 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 597 mm, Diepte: 475 mm, Hoogte: 417 mm. Gewicht verpakking: 47 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1750 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 6,4 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 475 mm |
| Hoogte | 417 mm |
| Gewicht | 44,6 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 47 kg |