Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3378.300 rackkoelingsapparaat 350 W Zwart, Wit 0,5555555556 l/s
Artikelnummer
3378300
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3378.300, Zwart, Wit, 9500 W, 0,5555555556 l/s, 7 °C, 60 dB, 350 W
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3378300 |
|---|---|
| EAN | 4028177958265 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3378.300. Kleur behuizing: Zwart, Wit, Koel capaciteit in watt (max): 9500 W, Luchtstroom: 0,5555555556 l/s. Input vermogen: 350 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50/60 Hz. Kleur van het product: Zwart, Wit. Breedte: 300 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 2000 mm. Gewicht verpakking: 121,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Zwart, Wit |
| Luchtstroom | 0,5555555556 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 9500 W |
| Minimum input water temperatuur | 7 °C |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Energie | |
| Input vermogen | 350 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Gewicht | 111,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 121,5 kg |