Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3377.000 rackkoelingsapparaat Wit
Artikelnummer
3377000
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3377000 |
|---|---|
| EAN | 4028177459076 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3377.000. Kleur behuizing: Wit. Kleur van het product: Zwart, Wit. Breedte: 300 mm, Diepte: 800 mm, Hoogte: 2000 mm. Gewicht verpakking: 11,6 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Wit |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 11,6 kg |