Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3374.540 rackkoelingsapparaat 232 W Wit 0,1111111111 l/s Ingebouwd display
Artikelnummer
3374540
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3374.540, Wit, 3000 W, 0,1111111111 l/s, 7 °C, 232 W, 400 V
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3374540 |
|---|---|
| EAN | 4028177496088 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3374.540. Kleur behuizing: Wit, Koel capaciteit in watt (max): 3000 W, Luchtstroom: 0,1111111111 l/s. Input vermogen: 232 W, Ingangsspanning: 400 V, Frequentie: 50/60 Hz. Kleur van het product: Wit. Breedte: 400 mm, Diepte: 145 mm, Hoogte: 950 mm. Gewicht verpakking: 27 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Wit |
| Luchtstroom | 0,1111111111 l/s |
| Koel capaciteit in watt (max) | 3000 W |
| Minimum input water temperatuur | 7 °C |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| Input vermogen | 232 W |
| Ingangsspanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Gewicht | 25,6 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 27 kg |