Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3366.545 rackkoelingsapparaat Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3366545
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3366.545, Grijs, Staal, 4000 W, 400 / 460 V, 50 / 60 Hz, 1,9 A
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3366545 |
|---|---|
| EAN | 4028177977594 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3366.545. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 4000 W. Ingangsspanning: 400 / 460 V, Frequentie: 50 / 60 Hz, Stroom: 1,9 A. Materiaal: Roestvrijstaal, Kleur van het product: Grijs. Breedte: 435 mm, Diepte: 205 mm, Hoogte: 1590 mm. Gewicht verpakking: 58,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 4000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 400 / 460 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Stroom | 1,9 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Hoogte | 1590 mm |
| Gewicht | 50 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 58,5 kg |