Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3305.504 rackkoelingsapparaat 1000 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3305504
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3305504 |
|---|---|
| EAN | 4028177384354 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3305.504. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Input vermogen: 1000 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50/60 Hz. Breedte: 405 mm, Diepte: 358 mm, Hoogte: 1020 mm. Gewicht verpakking: 56 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 1000 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Gewicht | 51 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 56 kg |