Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3304.544 rackkoelingsapparaat 900 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3304544
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3304.544, Grijs, Staal, 900 W, 400 - 460 V, 50/60 Hz, 405 mm
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3304544 |
|---|---|
| EAN | 4028177384330 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3304.544. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal. Input vermogen: 900 W, Ingangsspanning: 400 - 460 V, Frequentie: 50/60 Hz. Breedte: 405 mm, Diepte: 358 mm, Hoogte: 1020 mm. Gewicht verpakking: 61,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 900 W |
| Ingangsspanning | 400 - 460 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 3 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Gewicht | 46,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 61,5 kg |