Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3304.504 rackkoelingsapparaat 890 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3304504
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3304504 |
|---|---|
| EAN | 4028177384293 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3304.504. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 2500 W. Input vermogen: 890 W, Ingangsspanning: 230 V, Frequentie: 50/60 Hz. Breedte: 405 mm, Diepte: 358 mm, Hoogte: 1020 mm. Gewicht verpakking: 58 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 2500 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 890 W |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 358 mm |
| Hoogte | 1020 mm |
| Gewicht | 54 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 58 kg |