Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3185.330 rackkoelingsapparaat 640 W Grijs
Artikelnummer
3185330
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3185.330, Grijs, Aluminium, 5000 W, 640 W, 110V - 240V / 380V - 480V, 50Hz/60
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3185330 |
|---|---|
| EAN | 4028177958562 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3185.330. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Aluminium, Koel capaciteit in watt (max): 5000 W. Input vermogen: 640 W, Ingangsspanning: 110V - 240V / 380V - 480V, Frequentie: 50Hz/60. Breedte: 415 mm, Diepte: 280 mm, Hoogte: 990 mm. Gewicht verpakking: 48 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 5000 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Energie | |
| Input vermogen | 640 W |
| Ingangsspanning | 110V - 240V / 380V - 480V |
| Frequentie | 50Hz/60 |
| Aantal input fases | 1/3 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 415 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 990 mm |
| Gewicht | 43 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 48 kg |