Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3184.840 rackkoelingsapparaat 490 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3184840
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3184.840, Grijs, Staal, 1000 W, 490 W, 380V - 480V, 400 mm
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3184840 |
|---|---|
| EAN | 4028177949942 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3184.840. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 1000 W. Input vermogen: 490 W, Ingangsspanning: 380V - 480V. Breedte: 400 mm, Diepte: 196 mm, Hoogte: 950 mm. Gewicht verpakking: 32 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 490 W |
| Ingangsspanning | 380V - 480V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Gewicht | 31 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 32 kg |