Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Rittal 3184.800 rackkoelingsapparaat 480 W Grijs Ingebouwd display
Artikelnummer
3184800
Login for pricing
Niet op voorraad
Rittal 3184.800, Grijs, Staal, 1000 W, 480 W, 110 - 240 V, 50/60 Hz
Categorie: Rackkoelingsapparatuur
| Artikelnummer | 3184800 |
|---|---|
| EAN | 4028177949973 |
| Merk | Rittal |
| Availability | N |
Rittal 3184.800. Kleur behuizing: Grijs, Materiaal behuizing: Staal, Koel capaciteit in watt (max): 1000 W. Input vermogen: 480 W, Ingangsspanning: 110 - 240 V, Frequentie: 50/60 Hz. Breedte: 400 mm, Diepte: 196 mm, Hoogte: 950 mm. Gewicht verpakking: 31,5 kg
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur behuizing | Grijs |
| Koel capaciteit in watt (max) | 1000 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Energie | |
| Input vermogen | 480 W |
| Ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aantal input fases | 1 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Gewicht | 26,5 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 31,5 kg |