Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
QNAP TVS-AIH1688ATX-U7-32G data-opslag-server NAS Tower 32 GB DDR5 0 TB QuTS hero Zwart
Artikelnummer
TVS-AIH1688ATX-U7-32G
Login for pricing
Niet op voorraad
QNAP TVS-AIH1688ATX-U7-32G, NAS, Tower, 32 GB, DDR5, 0 TB, QuTS hero
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | TVS-AIH1688ATX-U7-32G |
|---|---|
| EAN | 4711103089811 |
| Merk | QNAP |
| Availability | N |
QNAP TVS-AIH1688ATX-U7-32G. Soort: NAS. Type behuizing: Tower. Apparaatklasse: Kleine & middelgrote bedrijven. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB. Inclusief besturingssysteem: QuTS hero
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 16 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Online RAID-migratie | Ja |
| Online RAID-uitbreiding | Ja |
| Schijfroaming | Ja |
| Scannen op beschadigd blokken | Ja |
| Automatisch opnieuw opbouwen | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA II, SATA III |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5,M.2 |
| Herbouwen RAID | Ja |
| Totale geïnstalleerde systeemschijfcapaciteit | 5 GB |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 20 |
| On-board graphics adapter model | Intel® HD Graphics |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | UDIMM |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500,10000 Mbit/s |
| DHCP server | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® HD Graphics |
| Design | |
| Type behuizing | Tower |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Backup-functie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | QuTS hero |
| Operating systeem versie | h5.6.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | QuTS hero |
| Operating systeem versie | h5.6.0 |
| Energie | |
| Elektriciteitsverbruik (HDD-stand-by) | 97,036 W |
| Vermogenstoevoer locatie | Ingebouwd |
| Capaciteit voedingsunit (PSU) | 750 W |
| Aantal voedingen | 1 |
| Stroomverbruik (typisch) | 130,83 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 369,9 mm |
| Diepte | 319,8 mm |
| Hoogte | 294,3 mm |
| Gewicht | 13,8 kg |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Diepte verpakking | 469 mm |
| Hoogte verpakking | 493 mm |
| Gewicht verpakking | 17,2 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |