Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs Yosemite Eco Folio Universal 9/11 27,9 cm (11") Folioblad Grijs
Artikelnummer
400713
Login for pricing
Niet op voorraad
Port Designs Yosemite Eco Folio Universal 9/11, Folioblad, Alle merken, Tablet, 27,9 cm (11"), 254 g
Categorie: Tabletbehuizingen
| Artikelnummer | 400713 |
|---|---|
| EAN | 3567044007138 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | N |
Port Designs Yosemite Eco Folio Universal 9/11. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Alle merken, Compatibiliteit: Tablet, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Aantal standaardmodi: 3. Gewicht: 254 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET), Gerecycleerd polyethyleentereftalaat (rPET) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Compatibiliteit | Tablet |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Schokbestendig, Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Levensfase van consument | Volwassene |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Geslacht | Unisex |
| Sluitingtype | Elastische band |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Staande modus | Ja |
| Aantal standaardmodi | 3 |
| Sluitingtype | Elastische band |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Hoogte | 265 mm |
| Gewicht | 254 g |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 19 mm |
| Hoogte verpakking | 304 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 19 mm |
| Hoogte verpakking | 304 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Type verpakking | Doos |
| Levensfase van consument | Volwassene |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Geslacht | Unisex |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |