Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs 140230 stylus-pen 195 g Zwart, Zilver
Artikelnummer
140230
Login for pricing
Niet op voorraad
Port Designs 140230, Universeel, Alle merken, Zwart, Zilver, Grijs, Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, China
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | 140230 |
|---|---|
| EAN | 3567041402301 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | N |
Port Designs 140230. Apparaatcompatibiliteit: Universeel, Merkcompatibiliteit: Alle merken, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Gewicht: 195 g, Breedte: 18 mm, Diepte: 18 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 18 mm, Diepte verpakking: 18 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 144 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Clip | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Hoogte verpakking | 144 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 18 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | UKCA |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 196 g |
| Hoogte verpakking | 144 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 18 mm |
| Hoogte | 144 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Gewicht | 195 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Clip | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium |
| Apparaatcompatibiliteit | Universeel |
| Tipkleur | Grijs |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 196 g |
| Hoogte verpakking | 144 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 18 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |