Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs 140223 stylus-pen 20 g Paars
Artikelnummer
140223
Login for pricing
Niet op voorraad
Port Designs 140223, Paars, iPod, iPhone, iPad, Galaxy tab, 20 g, 9 mm, 9 mm, 114 mm
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | 140223 |
|---|---|
| EAN | 3567041402233 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | N |
Port Designs 140223. Kleur van het product: Paars, Compatibiliteit: iPod, iPhone, iPad, Galaxy tab. Gewicht: 20 g, Breedte: 9 mm, Diepte: 9 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 70 mm, Diepte verpakking: 9 mm. Lagen per pallet: 7 stuk(s), Pallet brutobreedte: 32,5 cm, Pallet brutolengte: 41,1 cm. Afmetingen (B x D x H): 9 x 9 x 114 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 114 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Kleur van het product | Paars |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 9 mm |
| Compatibiliteit | iPod, iPhone, iPad, Galaxy tab |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Producten per pallet | 8400 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Nettogewicht transportverpakking | 1,02 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 24 g |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 9 mm |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Afmetingen (B x D x H) | 9 x 9 x 114 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Paars |
| Compatibiliteit | iPod, iPhone, iPad, Galaxy tab |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 24 g |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 9 mm |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 8400 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 32,5 cm |
| Pallet brutolengte | 41,1 cm |
| Pallet brutohoogte | 21,8 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 9,8 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 31 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 19,8 cm |
| Nettogewicht transportverpakking | 1,02 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 9 x 9 x 114 mm |