Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Port Designs 140222 stylus-pen 12 g Roze
Artikelnummer
140222
Login for pricing
Niet op voorraad
Port Designs 140222, Universeel, Alle merken, Roze, iPod, iPhone, iPad, Galaxy Tab, 12 g, 1 stuk(s)
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | 140222 |
|---|---|
| EAN | 3567041402226 |
| Merk | Port Designs |
| Availability | N |
Port Designs 140222. Apparaatcompatibiliteit: Universeel, Merkcompatibiliteit: Alle merken, Kleur van het product: Roze. Gewicht: 12 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Afmetingen (B x D x H): 9 x 9 x 114 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Kleur van het product | Roze |
| Compatibiliteit | iPod, iPhone, iPad, Galaxy Tab |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) | 9 x 9 x 114 mm |
| Gewicht | 12 g |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Kleur van het product | Roze |
| Compatibiliteit | iPod, iPhone, iPad, Galaxy Tab |
| Apparaatcompatibiliteit | Universeel |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 9 x 9 x 114 mm |