Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Poly OBi VVX 150 2-lijns IP-telefoon met PoE-ondersteuning
Artikelnummer
911N3AA
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 911N3AA |
|---|---|
| EAN | 0197498638409 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Technische details | |
| Handset type | Handset met snoer |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Netwerk | |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 495 mm |
| Hoogte verpakking | 293 mm |
| Gewicht verpakking | 11,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |