Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PLANET UPOE-2400XG PoE adapter & injector 10 Gigabit Ethernet 54 V
Artikelnummer
UPOE-2400XG
Login for pricing
Niet op voorraad
PLANET UPOE-2400XG, 10 Gigabit Ethernet, Blauw, 54 V, 0 - 50 °C, 5 - 90 procent, -10 - 70 °C
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | UPOE-2400XG |
|---|---|
| EAN | 4711605289511 |
| Merk | PLANET |
| Availability | N |
PLANET UPOE-2400XG. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet. Kleur van het product: Blauw. Stroom via Ethernet (PoE): 54 V. Breedte: 440 mm, Diepte: 301 mm, Hoogte: 44 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 54 V |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Rack-montage | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 48 |
| RJ-45 invoer ports | 24 |
| RJ-45 uitgang ports | 24 |
| Energie | |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 54 V |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 301 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Technische details | |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |