Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PLANET IPOE-176 PoE adapter & injector
Artikelnummer
IPOE-176
Login for pricing
Niet op voorraad
PLANET IPOE-176, Blauw, -40 - 75 °C, 5 - 90 procent, -40 - 85 °C, 5 - 90 procent, 32 mm
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | IPOE-176 |
|---|---|
| EAN | 4711605289627 |
| Merk | PLANET |
| Availability | N |
PLANET IPOE-176. Kleur van het product: Blauw. Breedte: 32 mm, Diepte: 87 mm, Hoogte: 135 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Kleur van het product | Blauw |
| LED-indicatoren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 454 g |
| Breedte | 32 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |