Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Patriot Memory PVP30 1 TB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Zwart
Artikelnummer
PVP301TB28UDG
Login for pricing
Niet op voorraad
Patriot Memory PVP30, 1 TB, USB Type-A / USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 1000 MB/s, 1 Gbit/s, Zwart
Categorie: Externe solide-state drives
| Artikelnummer | PVP301TB28UDG |
|---|---|
| EAN | 4711378420043 |
| Merk | Patriot Memory |
| Availability | N |
Patriot Memory PVP30. SSD capaciteit: 1 TB. USB-connector: USB Type-A / USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Leessnelheid: 1000 MB/s, Schrijfsnelheid: 1000 MB/s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Overdrachtssnelheid | 1 Gbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Zink |
| SSD (solid-state drive) | |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Overdrachtssnelheid | 1 Gbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 17 mm |
| Diepte | 82,1 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 31,5 g |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 10,8 mm |
| Hoogte verpakking | 13,2 mm |
| Gewicht verpakking | 42,5 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 10,8 mm |
| Hoogte verpakking | 13,2 mm |
| Gewicht verpakking | 42,5 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |