Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector iPad Air 11" (2024-2026) | iPad 11'' (2025-2026) | iPad 10.9'' (2022) | Ultra-Wide Fit | Bulk Doorzichtige schermbeschermer Apple 50 stuk(s)
Artikelnummer
BULKSAFE95695
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector iPad Air 11" (2024-2026) | iPad 11'' (2025-2026) | iPad 10.9'' (2022) | Ultra-Wide Fit | Bulk, Apple, Apple - iPad 10.9" (2022), Apple - iPad 11" (2025), Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 50 stuk(s)
| Artikelnummer | BULKSAFE95695 |
|---|---|
| EAN | 5711724356957 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector iPad Air 11" (2024-2026) | iPad 11'' (2025-2026) | iPad 10.9'' (2022) | Ultra-Wide Fit | Bulk. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPad 10.9" (2022), Apple - iPad 11" (2025). Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 50 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - iPad 10.9" (2022), Apple - iPad 11" (2025) |
| Afmetingen scherm H x B | 244,43 x 175,31 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,45 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 244,4 mm |
| Diepte | 0,45 mm |
| Breedte | 175,3 mm |
| Breedte verpakking | 197 mm |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Hoogte verpakking | 259 mm |
| Gewicht verpakking | 92 g |
| Afmetingen scherm H x B | 244,43 x 175,31 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 50 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,45 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 197 mm |
| Diepte verpakking | 1 mm |
| Hoogte verpakking | 259 mm |
| Gewicht verpakking | 92 g |
| Afmetingen scherm H x B | 244,43 x 175,31 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 244,4 mm |
| Diepte | 0,45 mm |
| Breedte | 175,3 mm |