Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy Tab S11 | Ultra-Wide Fit Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
Artikelnummer
PG72109
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy Tab S11 | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy Tab S11, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | PG72109 |
|---|---|
| EAN | 5715685031991 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy Tab S11 | Ultra-Wide Fit. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy Tab S11. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy Tab S11 |
| Afmetingen scherm H x B | 250,55 x 162,04 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,45 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Hoogte | 250,6 mm |
| Diepte | 0,45 mm |
| Breedte | 162 mm |
| Breedte verpakking | 305 mm |
| Diepte verpakking | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 99 g |
| Afmetingen scherm H x B | 250,55 x 162,04 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,45 mm |
| Gewicht | 38 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 305 mm |
| Diepte verpakking | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 99 g |
| Afmetingen scherm H x B | 250,55 x 162,04 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 250,6 mm |
| Diepte | 0,45 mm |
| Breedte | 162 mm |