Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy A16 | A16 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
Artikelnummer
3807
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy A16 | A16 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner, Samsung, Samsung - Galaxy A16 4G, Samsung - Galaxy A16 5G, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | 3807 |
|---|---|
| EAN | 5715685014987 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy A16 | A16 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy A16 4G, Samsung - Galaxy A16 5G. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 17 cm (6.7") |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy A16 4G, Samsung - Galaxy A16 5G |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,51 mm |
| Gewicht | 23 g |
| Hoogte | 160,1 mm |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte | 73,6 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,51 mm |
| Gewicht | 23 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 17 cm (6.7") |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 160,1 mm |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte | 73,6 mm |