Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 | 15 Plus Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
1136
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass ® PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 | 15 Plus, Apple, Apple - iPhone 15, Apple - iPhone 15 Plus, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | 1136 |
|---|---|
| EAN | 5711724011368 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass ® PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 | 15 Plus. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 15, Apple - iPhone 15 Plus. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 15, Apple - iPhone 15 Plus |
| Afmetingen scherm H x B | 30,35 x 30,34 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 2,04 mm |
| Gewicht | 2 g |
| Hoogte | 30,4 mm |
| Diepte | 2,04 mm |
| Breedte | 30,3 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Afmetingen scherm H x B | 30,35 x 30,34 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 2,04 mm |
| Gewicht | 2 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Afmetingen scherm H x B | 30,35 x 30,34 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 30,4 mm |
| Diepte | 2,04 mm |
| Breedte | 30,3 mm |