Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Hoops® Camera Lens Protector Black Samsung Galaxy S25 Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
Artikelnummer
PGRHOBLG38388
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass ® Hoops® Camera Lens Protector Black Samsung Galaxy S25, Samsung, Samsung - Galaxy S25, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Zwart, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | PGRHOBLG38388 |
|---|---|
| EAN | 5715685017063 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass ® Hoops® Camera Lens Protector Black Samsung Galaxy S25. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S25. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Silicone, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S25 |
| Afmetingen scherm H x B | 74,72 x 39,24 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,4 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Hoogte | 74,7 mm |
| Diepte | 0,4 mm |
| Breedte | 39,2 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 24 g |
| Afmetingen scherm H x B | 74,72 x 39,24 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,4 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 24 g |
| Afmetingen scherm H x B | 74,72 x 39,24 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 74,7 mm |
| Diepte | 0,4 mm |
| Breedte | 39,2 mm |