Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Full Body Transparent w. D3O® Apple Watch Ultra | Ultra 2 | 49mm Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
Artikelnummer
3688
Login for pricing
Niet op voorraad
PanzerGlass ® Full Body Transparent w. D3O® Apple Watch Ultra | Ultra 2 | 49mm, Apple, Apple - Watch Ultra 49mm, Apple - Watch Ultra 2 49mm, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
| Artikelnummer | 3688 |
|---|---|
| EAN | 5711724036880 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | N |
PanzerGlass ® Full Body Transparent w. D3O® Apple Watch Ultra | Ultra 2 | 49mm. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - Watch Ultra 49mm, Apple - Watch Ultra 2 49mm. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - Watch Ultra 49mm, Apple - Watch Ultra 2 49mm |
| Afmetingen scherm H x B | 48,69 x 41,42 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET) |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,33 mm |
| Gewicht | 7 g |
| Hoogte | 48,7 mm |
| Diepte | 0,33 mm |
| Breedte | 41,4 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 15,5 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Afmetingen scherm H x B | 48,69 x 41,42 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,33 mm |
| Gewicht | 7 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 15,5 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 25 g |
| Afmetingen scherm H x B | 48,69 x 41,42 mm |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 700719 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 670 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 385 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,3 kg |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 12,2 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 17 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 14,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 360 g |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 700719 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 48,7 mm |
| Diepte | 0,33 mm |
| Breedte | 41,4 mm |