Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Noctua NF-P12 PWM Computer behuizing Ventilator 12 cm Bruin
Artikelnummer
NF-P12-PWM
Login for pricing
Niet op voorraad
Noctua NF-P12 PWM, Ventilator, 12 cm, 300 RPM, 1300 RPM, 92,3 m³/uur, Bruin
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | NF-P12-PWM |
|---|---|
| EAN | 4716123314745 |
| Merk | Noctua |
| Availability | N |
Noctua NF-P12 PWM. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm, Rotatiesnelheid ( min): 300 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 1300 RPM, Luchtstroom: 92,3 m³/uur, Minimum luchtdruk: 1,21 mmH2O, Maximum luchtdruk: 1,68 mmH2O. Spanning: 12 V. Breedte: 12 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 120 mm. Kleur van het product: Bruin
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Rotatiesnelheid ( min) | 300 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1300 RPM |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 12,6 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 19,8 dB |
| Minimum luchtdruk | 1,21 mmH2O |
| Maximum luchtdruk | 1,68 mmH2O |
| Luchtstroom | 92,3 m³/uur |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Design | |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Bruin |
| Energie | |
|---|---|
| Spanning | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,6 W |
| Stroom (max.) | 0,05 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 12 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Overige specificaties | |
| Aansluiting(en) | 4-pin |